PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492975}

Puls 3

Pulse 3
4,4 1 313
ocen
4,4 10 1 1313
Puls 3
powrót do forum filmu Puls 3

Co już osiągnięciem jakimś tam w sobie jest biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie filmy są dość słabe. Tutaj nie ma nic ciekawego niestety. W pierwszej części mamy jakąś nowość, w drugiej zdjęcia, a tutaj nie ma już nic co by w jakiś sposób zaskakiwało. Ba, nie ma nic co mogłoby przyciągnąć do ekranu. Po prostu nuda. Poza tym z tego filmu taki horror jak ze "Zmierzchu". Scenariusz mądrością też nie grzeszy. Idzie sobie
Justynka za jakimś głosem z laptopa. Po drodze każdy duch mówi jej, że musi spotkać się z Adamem. W końcu go spotyka i co? Wielkie nic. Kim niby on jest, że musiała się z nim spotkać tak pilnie, że nawet matka bohaterki mówi o tym spotkaniu. Z filmu tego się nie dowiemy. Jak ktoś obejrzy będzie wiedział o czym piszę. Bzdura po prostu. Tak samo bzdurą jest dla mnie fakt, że wolała dostosować się do SMSa od ducha niż zrobić to co mówi jej koleś, który wpadł na to jak ich zabić.

Tutaj nawet realizacja o której pisałem przy okazji części drugiej nie robi żadnego wrażenia. Szkoda czasu na ten film. Temat piszę dość chaotycznie, sorka. Ale chcę napisać tę przestrogę i już więcej nie przypominać sobie o tym filmie.

3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones