PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31545}

Lęk skrada się w milczeniu

Fear Runs Silent
4,1 94
oceny
4,1 10 1 94
Lęk skrada się w milczeniu
powrót do forum filmu Lęk skrada się w milczeniu

Dziś w tv

ocenił(a) film na 5

o 23.00 na tvn7.Warto obejrzeć? Chyba nie...

ocenił(a) film na 5
_wojti_

ja obejrzałam, ale prawdę mówiąc za wiele z niego nie zrozumiałam...
mógłby mi ktoś wyjaśnić co to w ogóle były za potworki, o co tam chodziło, sceny co trochę były gdzie indziej...?

ocenił(a) film na 5
justa208

Niezle popierdolony był ten film,reżyser chyba myślał,że zabłyśnie jak stworzy taki chaos...tez za dużo nie skumałem,(spojler)no ale to wszystko co sie działo to było w jej głowie,ale najpierw myślałem,że w młodości gwałcił ją ojczym i dlatego ma takie przewidzenia i boi sie mężczyzn których wyobraża sobie jako potwory,ale na końcu normalnie sobie wychodzi od psychiatry czy kto to tam był i wraca z ojczymem i matką.A wcześniej było pokazane,że ojczym zabił jej matke,to wszystko jakieś popieprzone niezle było.Moja teoria jest taka,że ten psychiatra jej to wszystko wmawiał,a w rzeczywistosci to on ją gwałcił.No i co do tego wszystkiego mieli ci indianie.
Totalny chaos,niezle powalony film,ale dało sie obejrzec 5/10

ocenił(a) film na 6
_wojti_

Zgrabna teoria. :)
Moim zdaniem film był pogmatwany byle tylko pogmatwac.
Na pewno dziewczyna nie lubiła facetów, miała traumę z powodu gwałtu, ale czy dokonał tego jej ojczym, czy profesor również nie wiem. Dla mnie to po prostu brak konsekwencji.
Z racji mylącego tytułu tematu zapraszam do przeklejenia wypowiedzi do przed chwilą założonego tematu http://www.filmweb.pl/topic/1039490/Wyt%C5%82umaczenie.html
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 1
_wojti_

Nie lubię filmów tworzonych po LSD. Scenarzysta najwidoczniej ubzdurał sobie, ze zabłyśnie tworząc bełkot.

Jak dla mnie - 2/10 i to z dużym minusem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones