PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737542}
4,3 2 818
ocen
4,3 10 1 2818
Cabin Fever
powrót do forum filmu Cabin Fever

Słabiutko

użytkownik usunięty

Aż za bardzo został skopiowany, praktycznie nic tu nie zmieniono, a elementy humorystyczne są bardziej żałosne niż zabawne, także jeśli ktoś oglądał oryginał, to nie widzę sensu, aby brał się za remake.

ocenił(a) film na 8

I za co dałeś 3? Za to, że to remake podobny do oryginału? Mi się wydaje, że jednak sporo zmienili, pozostawili tylko niektóre główne wątki. Jak na horror to jest naprawdę porządnie zrobiony, a przez takie oceny źle wpływasz na jeden z moich ulubionych gatunków. Zdradź mi co zostało nie zmienione?

ocenił(a) film na 3
FuturePawel

Niektóre rozmowy przebiegały wręcz identycznie identyczne sytuacje między innymi kiedy ten maniak komputerowy pokazywał poraz pierwszy swój karabin to prawie postrzelił swojego kumpla postrzelił tego zarażonego który potem pojawił się w ich drzwiach w domku a potem w samochodzie znów go podpalono koleś z psem jego wizyta jakże krótka przerwana przez deszcz więc musi wracać bo sprzęt za 4 koła pójdzie się chrzanić pies pojawiający się kiedy próbowali naprawiać/czyścić wóz laska która była zakażona od strefy intymnej sprawdzali siebie nawzajem potem zamknęli ją w szopie jest tego setki ale stwierdziłem że w połowie filmu sobie odpuszczę jak i z wymienianiem jak i z filmem skoro i tak już to oglądałem i to w dodatku niedawno. praktycznie powtórzyli film lecz ich gra aktorska wypadła gorzej niż w oryginale. mimo wszystko również dostanie swoją zasłużoną 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones