PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 472
oceny
5,1 10 1 10472
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

zdecydowanie za dużo w nim krwi, pierwsza scena, gdy ten myśliwy podszedł do psa (będąc przy okazji ślepym, że on nie żyje, co było widać z kilometra) i podniósł mu łapę, a pies normalnie wypatroszony, scena niemiła jak i śmieszna, nie wiem czemu, ale wybuchłam po niej śmiechem... a także skoro pies był zarażony to jakoś to dziwnie przedstawili, co brzuch mu zjadło...??
zbyt daleko na tym filmie nie dotrwałam, gdyż tylko do sceny przyjścia tego faceta zarażonego, po niej odechciało mi się już filmu...
jestem tylko ciekawa czytając recenzje o co chodzi z tą sceną golenia?

justa208

Ta brunetka siedziala w wannie i czekajac na smierc golila sobie nogi. Choroba zdazyla juz "nadgrysc" jej golona noge i plecy, a ona dostrzegajac to zalewa sie krwia z ran. Chwile pozniej wybiega przed dom i ginie rozszarpana przez psa na sztuki.

Dzikopysk

Hmm...a mi scena z psem przypomniała tylko "Wzgórza mają oczy", tam pies został chyba przecięty przez tych mutantów, a chłopak, gdy go znalazł, też podniósł mu przednią łapę i dopiero się zorientował, co się stało.

Rozczarowała mnie tylko scena z tym blondynem, który najpierw (w przypuszczeniu) tuła się po lesie, ale nie po to, żeby samemu dotrzeć do miasteczka, tylko żeby móc później wrócić i jak idiota wykrzykiwać, że przeżył. Helooooł?

Poza tym film jest moim zdaniem świetnie zrobioną sieczką, czego się po nim spodziewałam. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones