PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 472
oceny
5,1 10 1 10472
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

Kiedy film pojawił się w kinach wiedziałam, że prędzej czy później go obejrzę. Początek był całkiem niezły... niestety jak to często bywa moja radość nie trwała długo. Wraz z rozwojem akcji film podobał mi się coraz mniej. Zaraza pokazana była zdecydowanie w zbyt drastyczny sposób. Nie wiem co chciano osiągnąć kręcąc ten film, ale jeśli chodziło o zniesmaczenie widza to cel został chyba osiągnięty. Poza tym wszystko było jakieś takie szablonowe i mało przekonujące. Mnie w każdym razie nie przekonało. Kiedy myślałam, że nie może już być gorzej obejrzałam zakończenie... No cóż, myślę, że pomysł z zarazą ogólnie był dobry niestety nie udało się go wiarygodnie odtworzyć. Wydaje mi się, że film był by lepszy gdyby bardziej dopracowano scenariusz a nie za wszelką cenę próbowano obrzydzić widza. Zastosowane rozwiązania były płytkie a cały film pozostawia sporo do życzenia. Mi się nie podobało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones