PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 472
oceny
5,1 10 1 10472
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

Kiedyś oglądałem film, dosyć podobny do tego ale za chiny nie potrafię przypomnieć sobie tytułu.

Z tego co pamiętam, to była tam scena jak jakiś koleś wrócił do domku gdzie byli jego przyjaciele, potem coś tam się działo a następnie usiadł na kiblu i "wydalił" jakiś dziwny organizm. Potem zamknęli deskę sedesową, by nie wypuścić "potwora' i zakleili ją taśmą.

Zna ktoś może tytuł tego filmu? :)

ocenił(a) film na 6
netboy5

Moze to czerwona goraczka albo moskiewska gorączka ;)

ocenił(a) film na 9
Oki_Oki

Te 2 filmy jakoś niewiele mają wspólnego z tym moim poszukiwanym :)

Z tego co pamiętam to film był chyba z okolic roku 2000, ale nie jestem pewien.

Poza tym to był raczej gatunek s-f, nie było żadnych szpiegów czy morderców ;]

edit.:
ahh już wiem o co ci chodzi, ale film nie był podobny z tytułu, tylko z akcji :)

ocenił(a) film na 6
netboy5

Ale ze tam ktos np. lazil i zabijal ?

Jak tak to : Jason X , Doom ;)

ocenił(a) film na 9
Oki_Oki

ahh, nic z tych rzeczy. Ten potwor potem ich chyba wybijał, w tym fragmencie co podałem jest dosyć dużo.

Gdzie w Jason X lub Doom koleś na kiblu wys*rał obcego? Gdzie? Bo może przegapiłem ;]

ocenił(a) film na 6
netboy5

Hah . Z tym wysraniem mi sie jakis film kojarzy ale za cholere nie moge sobie przypomniec ;p

A w Jasonie Czy Doom mozliwe ze tak bylo Ale jasona ogladalem polowe bo byl do kitu a dooma calego ;p

netboy5

Może chodzi Tobie o film "Łowca snów"?

ocenił(a) film na 9
Seele_2

bardzo możliwe ze to Łowca snów z 2003r. Po zdjęciach z filmwebu coś mi świta, i motyw z wykałaczką chyba też mi coś przypomina. niedługo się przekonam czy to dokładnie ten film .. :)

ocenił(a) film na 9
Seele_2

Teraz sprawdziłem i to ten film :) Dzięki wielkie :)

netboy5

Cieszę się, że mogłam pomóc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones