PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 475
ocen
5,1 10 1 10475
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka
ocenił(a) film na 2
BigDadddy

Oglądałem raz, ale nie od początku, bo pierw KSW oglądałem, i trzeba powiedzieć że warto! Sam dzisiaj muszę obejrzeć, komedia przednia. TVN przedwcześnie rozpoczął "wakacyjny sezon horrorów komediowych". :D

ocenił(a) film na 5
BigDadddy

Obejrzyj. Jest to całkiem przyzwoity horror klasy B. Obejrzałem go dosyć dawno, ale 6/10 dałem sporo po seansie więc dziś to zweryfikuję. Wydaje mi się, że żaden fan horroru nie będzie zawiedziony, bo jest to całkiem przyzwoita produkcja, choć wiadomo, że nie oszałamiająca. Wątki lekko komiczne też są, ale w porównaniu do drugiej idiotycznej części raczej znikome.

No i patrząc na długość seansu szykuje się TYLKO jednak reklama;)

ocenił(a) film na 2
BigDadddy

hehe tez sie zastanawiam, czy ogladac, bo mam ochote na jakis horror, a nic nie przychodzi mi do glowy... spojrzalem wiec, czy moze w tv czegos nie ma, a tu: na tvp1 "tajemnica przeszlosci", na polsacie "morczercza zaraza" no i ten, cabin fever, wszystkie o jednej godzinie i tez nie wiem, co wybrac... :D

ocenił(a) film na 5
piesek009

Jeszcze "Niemy świadek" i "Telefon przyszłości". Ja przejrzałem dzisiejsze propozycję i najbardziej ambitny wydaje się "Niemy światek". Wybiorę jednak bardziej prymitywną rozrywkę i odświeżę sobie "śmiertelną gorączkę". Reszta tych propozycji raczej mnie nie bierze, a szczególnie ta "mordercza zaraza".

BigDadddy

Ja oglądałem ten film z 6 lat temu ... Wtedy nie przypadł mi do gustu , ale nie wiem może obejrzę ten horror dla odświeżenia umysłu.... Zobaczymy czy tym razem mi się spodoba. Coś tam pamiętam ale ledwo co ...

Czyzykowski

Hm.. i może ja obejrzę, choć czas tak szybko leci, a ja mam coś jeszcze do zrobienia :D. najwyżej nie obejrzę początku:P

lukinrema

Przecież ja to już kiedyś oglądałem i nawet oceniłem xD Film może być :D

BigDadddy

lepiej obejrzyjcie sobie tvn24, ten film to syf

ocenił(a) film na 3
BigDadddy

co wy to kurka wodna wypisujecie?
na Ale Kino leci w tym czasie naprawdę dobry film, po co się zastanawiać który z śmierdzących gniotów wybrać ???
http://www.filmweb.pl/film/Pe%C5%82ny+magazynek-1987-8625

Hoodzielec

ocb. z tymi naleśnikami? OO

ocenił(a) film na 2
BigDadddy

ja czekałem i szkoda było :) słabizna na całego :)

ocenił(a) film na 3
grombaf

hehe, zgadzam się w 100%. Tak wybujałego fantazyjnie a zarazem naiwnego scenariusza już długo nie widziałem. Wszystko w tym filmie jest bez sensu. Nie wiem kto daje kase na takie filmy ale jest to wyrzucanie jej w błoto. To nie horror, to straszna komedia a idąc jeszcze dalej - okropna farsa! Nie polecam miłośnikom traktującym kino poważnie. Podsumowując: NIGDY WIĘCEJ! :]

ocenił(a) film na 5
BigDadddy

Jednak słabo pamiętałem;) Widziałem sporo gorszych filmów grozy, a to był taki średniak z większą dawką czarnej komedii niż zapamiętałem. Nic specjalnego, ale można było obejrzeć. Druga część to dopiero tragedia.

ocenił(a) film na 2
BigDadddy

Obniżyłem ocenę o 2 oczka! Za pierwszym razem był o wiele śmieszniejszy, teraz mnie głównie żenował... Ale i tak scena jak typek dostaje w mordę gitarą i połyka harmonijkę, a główny bohater zaczyna pluć na wszystkich krwią miażdży. :D

ocenił(a) film na 2
ZiD0

Nie mogę edytować już... Nie wiem czy to było zaraz po którejś z reklam, bo jak leciały to przełączałem na polsat i mogłem tę scenę pominąć, albo jej w ogóle nie pokazali... Mianowicie chodzi o tę scenę, w której Paul wpada do tego zbiornika z wodą i zwłokami tego pustelnika, pierwszego zarażonego. Była ta scena?

ocenił(a) film na 7
ZiD0

była ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones