PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 465
ocen
5,1 10 1 10465
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

Czy ktoś się orientuje oco chodziło temu dzieciakowi przed sklepem do skakał jak porypany i gryzł ludzi po rękach.I o co chodziło z tymi plackami.Mały jak skakał to mówił "placki placki".O co w tym chodziło?

ocenił(a) film na 10
kiss_my_ass

właŚnie mnie też to zastanawiało o co chodziło temu dzieciakowi co krzyczał naleśniki oO ?? może to on miał gorączkę ?? eeh raczej wściekliznę bo się rzucił na Berta... Lol

ocenił(a) film na 5
casablancasia

Ten dzieciak to nie byl w ogole potrzebny :P Jakis mlody Tarzan :P

ocenił(a) film na 10
Tanatos

no dokładnie :P a jakie włosy mial haha :D

ocenił(a) film na 5
casablancasia

No ja myslalem ze to dziewczyna.. jednak pozniej okazalo sie, ze to zadny krwi chlopiec :P

ocenił(a) film na 6
kiss_my_ass

Ale fajne matrixy robił nie XD
Pancakes!

kiss_my_ass

Mi sie wydaje, że twórcy filmu chcieli po prostu wprowadzić troche psychodelicznego klimatu do do tego (moim zdaniem) nieco przynudnawego filmu, a i tak im to nie wyszło, pozdr

ocenił(a) film na 5
kiss_my_ass

na poczatku tez myslalem ze to dziewczynka, ale niezle sie ubawilem jak skakal i gryzl i "nalesniki, nalesniki" dobre to bylo niejedna komedia powinna wziasc ten motyw :)

ocenił(a) film na 5
kiss_my_ass

to była najlepsza scena z całego filmu, normalnie leżałem na podłodze ze śmiechu :D totalna masakra... o co chodziło, to nie ogarniam do dziś.... mega <lol>

kiss_my_ass

hehe, lepszy był koleś, który połknął harmonijkę :P

kiss_my_ass

Mi się wydaje, że ten mały od początku wiedział o tej chorobie... "placki, placki" miały symbolizować siniaki na ciele zarażonego

SeniorTorres

to juz wyjatkowa durna nadinterpretacja :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
caly motyw dzieciaka chyba byl z innego filmu tyle ze scenarzysta nie mial pomyslu dalej go rozwinac wiec wrzucil do "smiertelnej goraczki". ot cala filozofia! to nie "wino truskawkowe" albo "hawaje oslo" - tu nie ma drugiego dna, jest jedno w ktorym plywa zarazony trup.

a sam motyw dziecka (tez poczatkowo myslalem ze dziewczyny) jest nadwyraz idiotyczny! :)

ocenił(a) film na 5
kiss_my_ass

Dzieciak był przygłupem, jak jego stary i stary jego starego, ot cała filozofia.

ocenił(a) film na 7
kiss_my_ass

http://movies.about.com/library/weekly/aacabinfeverinta.htm Ten wywiad wyjaśnia trochę, o co chodziło z dzieciakiem i królikiem. ;)

profondo_rosso

Fajny wywiad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones