PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 472
oceny
5,1 10 1 10472
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

Podobał mi się jak żaden inny film z tego gatunku od bardzo bardzo dawna. Świetnie nakręcony, ironiczny i miejscami rzeczywiście straszny...

Liczę na kolejne filmy tego reżysera.

xioncpb

to chyba malo tych filmow widziales... smiertelna goraczka w porownaniu do innych horrorow nie straszy w ogole... jednak da sie obejrzec i troche posmiac, bo momentami film robi sie naprawde glupi...

Jesli bales sie na "Smiertelnej goraczce" to zobacz sobie "Teksanska masakre pila mechaniczna" tam sie mozna bac, ale tylko na pierwszej moze pierwszych dwoch czesciach

ocenił(a) film na 3
xioncpb

a ja licze na to ze rezyser tego syfu spadnie w przepasc, albo zachoruje na ta swoja durna goraczke i juz nigdy zadnego gowna typu Cabin Fever nie nakreci!!! Niby co do cholery w tym filmie bylo strasznego albo oryginalnego????? czy ty wogole poza tym pseudo horrorem widziales jakies filmy grozy?)????? LOL

użytkownik usunięty
xioncpb

Brak mi słów żeby określić jak beznadziejny jest ten tzw. film. Przy nim nawet "Świt żywych trupów" ma przemyślaną kompozycje jest logiczny, odkrywczy, straszny, śmieszny i ciekawy. A już myślałam, że nic gorszego stworzyć nie można. Zastanawiam się tylko czemu go oglądałam, kolega po obejrzeniu początku stwierdził, że nie warto i miał rację, moim błędem jest to, że lubię kończyć coś co zaczęłam (oglądać). Nie warto. Nic w tym filmie nie ma do oglądania, a głupotą bije chyba już tylko samego siebie.

użytkownik usunięty
xioncpb

Brak mi słów żeby określić jak beznadziejny jest ten tzw. film. Przy nim nawet "Świt żywych trupów" ma przemyślaną kompozycje jest logiczny, odkrywczy, straszny, śmieszny i ciekawy. A już myślałam, że nic gorszego stworzyć nie można. Zastanawiam się tylko czemu go oglądałam, kolega po obejrzeniu początku stwierdził, że nie warto i miał rację, moim błędem jest to, że lubię kończyć coś co zaczęłam (oglądać). Nie warto. Nic w tym filmie nie ma do oglądania, a głupotą bije chyba już tylko samego siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones