PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39085}

Śmiertelna gorączka

Cabin Fever
5,1 10 465
ocen
5,1 10 1 10465
5,3 6
ocen krytyków
Śmiertelna gorączka
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka

8/10

ocenił(a) film na 8

Eli Roth zaskoczył mnie tym filmem bo po obejrzeniu kilku innych tworów z jego udziałem nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony przed tym seansem. "Cabin Fever" to jednak porządne kino. Jest w nim odpowiednia dawka horroru, jest też mała szczypta humoru i ciekawie ułożona historia, choć faktycznie prosta. Pomysł jest prosty - grupka młodych ludzi udaje się na wakacyjny wypoczynek do pewnej chatki w lesie... wiadomo, taka historia w horrorze to codzienność. Później zaczynają się kłopoty i bohaterzy stopniowo zarażają się jakąś chorobą. Pierwsza połowa nie jest zatem zbyt ciekawa ale im dalej, tym lepiej. W filmie nie zabraknie dobrej akcji i odpowiedniego poziomu "krwistości". Nieźle przedstawiono chaos i panikę. Aktorzy spisali się całkiem nieźle. Ciekawa jest szczególnie postać policjanta. W zakończeniu sporo się dzieje i mamy w niej dobry, mroczny klimat. Ostatecznie rozstrzygnięcie to swego rodzaju niezły dowcip, zapowiadający jednocześnie drugą część. Podobać się może także dobre udźwiękowienie. Jest to także film dla fanów "leśnych" horrorów. Śmiało mogę polecić ten film. Moja ocena: 8/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

uwielbiam ten horror, klimat muzyka , dzwiek, ten obłed i głupota bohaterów , no i te groteskowe poczucie humoru

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Nie sposób brać tego filmu na poważnie, ale przyznać muszę, że przyjemnie mi się go oglądało. Zdawał się nim rządzić głównie głupi humor, ale były też momenty dość silnie oddziałujące na widza swoim dramatyzmem, jak na przykład cała smutna historia rozpadania się blondynki i rozpacz zakochanego w niej chłopaka. Zastanawiało mnie tylko, dlaczego [SPOILER] postanowił dobić ją łopatą, skoro miał do dyspozycji strzelbę :/

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Tez sie nad tym zastanowilem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones