PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649019}

Śmiertelna gorączka 3

Cabin Fever: Patient Zero
4,0 1 610
ocen
4,0 10 1 1610
3,0 2
oceny krytyków
Śmiertelna gorączka 3
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka 3

Humoru w tym filmie tyle co kot napłakał. Gore trochę więcej, ale trzeba się na nie naczekać. Klimat trzeciej części serii jest już zupełnie inny, w niczym nie przypomina ironicznej jedynki ani uroczej gore'owo-komediowej dwójki. Wprost przeciwnie, miejscami twórcy próbują stworzyć tu nawet coś w rodzaju ciężkiego, ponurego klimatu, co raz im się udaje, a innym razem nie bardzo. Straszyć próbuje się nas głównie ciemnością i głośnymi dźwiękami, które do tematu zabójczego wirusa nijak nie pasują i w ogóle się nie sprawdzają. Mamy tu nawet chorego, który potrafi ryczeć jak tyranozaur, z kolei zainfekowani w zaawansowanym stadium zachowaniem przypominają najzwyklejsze zombiaki. Całość prezentuje się jak typowy horrorowy średniak, jakich w USA produkuje się dziesiątki. Szkoda, bo motyw przewodni "Śmiertelnej gorączki" oraz wykonanie poprzedniczek dowodzą, że w serii tkwi dużo większy potencjał.

ocenił(a) film na 3
_ParaDoks_

aż za bardzi na poważnie. przez co wyszło komicznie. wyglądało to tak jakby film był swoją własną parodią

ocenił(a) film na 2
tojuzniewiem

Co do tej części (poprzednich nie widziałam i nie zamierzam) to zgadzam się, w chwile rzekomej większej grozy wywoływały u mnie krótki, ale jednak - rechot. Od połowy filmu już zaczęłam przewijać 'akcję', zatrzymując się tylko przy dialogach, w ten sposób da się bardzo szybko obejrzeć ten film (z rozpędu prawie wyłączyłam z napisami, czyli przed 'przewijanym zakończeniem'), nie tracąc nań cennego czasu. Słabe to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones